SKI & AQUA POBYTOVÉ BALÍKY s LIPTOV Region Card - zima 2013/2014

Žiadajte si LIPTOV REGION CARD u svojho ubytovateľa ZADARMO a získajte zľavy na skipasy a na vstupy do aquaparkov až do 30%!

 

Využite exkluzívnu ponuku SKI & AQUA POBYTOVÝCH BALÍKOV na týždeň alebo predĺžený víkend s výhodnými zľavami na skipasy, vstupy do aquaparkov a SKI & AQUA BUS pre držiteľov LIPTOV REGION CARD ZADARMO!!!

Lyžiarske strediská JASNÁ Nízke TatryRužomberok – Malinô Brdo poskytujú zľavy na skipassy len ubytovaným hosťom zmluvných partnerov – predajcov zľavovej karty LIPTOV Region Card v rámci pobytových balíkov už od 2 nocí!

 

SKI & AQUA POBYTOVÝ BALÍK = ubytovanie na 2 a viac nocí + regionálna karta LIPTOV REGION CARD + skipasy JASNÁ NÍZKE TATRY so zľavou + vstupy do termálnych aquaparkov so zľavou
Jasná Nízke Tatry logo
SKI & AQUA POBYTOVÝ BALÍK = ubytovanie na 2 a viac nocí + regionálna karta LIPTOV REGION CARD + skipasy RUŽOMBEROK - MALINO BRDO so zľavou + vstupy do termálnych aquaparkov so zľavou


Niektoré ubytovacie  zariadenia zahrnuli do ceny aj raňajky, polpenziu, ďalšie služby, či iné bonusy vrátane zliav na vstupy do termálnych parkov.

Zľavy v rámci pobytových balíkov na 2 a viac nocí na vstupy do termálnych aquaparkov v termíne od 01.11.2013 do 30.04.2014:


AQUAPARK TATRALANDIA - celodenný vstup TROPICAL PACKET:

  • 6 Eur zľava na celodenný vstup Tropical Packet, pri 1. čerpaní zľavy pri online nákupe vstupu počas pobytu od 2 nocí 
  • 12 Eur zľava na celodenný Rodinný vstup Tropical Packet, pri 1. čerpaní zľavy pri online nákupe vstupu počas pobytu od 2 nocí


GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ - celodenné vstupy ECONOMY, BUSINESS PLUS a VIP PLUS balík:

  • 15 % zľava na celodenný vstup, pri 1. čerpaní zľavy počas pobytu od 2 nocí 
  • 30 % zľava na celodenný vstup, pri 2. a každom ďalšom čerpaní zľavy počas pobytu od 2 nocí 
  • 10 % zľava na permanentky počas pobytu od 2 nocí

 

AQUA-VITAL PARK Kúpele Lúčky - všetky typy vstupov (okrem "Rodinného vstupu"):

  • 30 % zľava na všetky typy individuálnych vstupov (okrem permanentiek a balíčkov)
  • 20 % zľava na vstup do Wellness v Dependance Liptov - časť wellness a soľná jaskyňa (okrem 90 min. vstupu do Wellness na objednávku)