Objav 7 pokladov Liptova

Lovci pokladov, majte sa na pozore!

Hľadajte liptovské truhlice s tajným obsahom a objavte sedem pokladov Liptova. A verte, že to nebude jednoduché. Pôjdete cez vysoké hory, studenú vodu i tmavé jaskyne. Šťastie sa však usmeje iba na tých najodvážnejších a najvytrvalejších. Sedem pokladov bude možné objavovať v celom regióne už od polovice júna. 


Liptov patrí k najpestrejším regiónom na Slovensku a každá z jeho atrakcií je zároveň i jeho pokladom. Bohatstvo Liptova reprezentuje 7 pokladov:

 

1. POKLAD hory a horské chaty

 

2. POKLAD termálne pramene

 

3. POKLAD voda

 

4.POKLAD jaskyne a podzemné krásy

 

5.POKLAD salaše a tradičná kuchyňa

 

6.POKLAD história

 

7.POKLAD poklady miest

Všetkých sedem pokladov môžete, vďaka novo vyznačeným trasám, objavovať aj na bicykli. Nezabudnite si na cestu pribaliť plavky, pevné topánky, mapu, pero a odvahu ubrániť sa nájazdom iných lovcov pokladov.


Na Liptove nebudete už len dovolenkovať, Liptov pripravil pre malých aj veľkých zábavnú a dobrodružnú hru za poznaním a objavovaním regiónu. Prvé truhlice otvoríme už 14. júna 2014 a nazrieť do nich bude možné do konca augusta.

 

Hľadači, ktorí odhalia aspoň päť pokladov a splnia určené úlohy, si budú môcť domov odniesť svoj malý osobný poklad. Stráviť leto na Liptove sa rozhodne oplatí.

 

Sledujte našu stránku, viac informácií už čoskoro!