Úvodná stránka -> Mestá a obce ->

AUTOCAMP ATC v Račkovej doline

 

AUTOCAMP ATC v Račkovej doline, Pribylina http://www.pribylina.sk

ATC sa nachádza 4 km od obce Pribylina v turisticky zaujímavom a neobyčajne príťažlivom prostredí neďaleko vstupu do Račkovej a Jamníckej doliny. (Zobraziť viac)

Autocamping sa nachádza 4 km od obce Pribylina v turisticky zaujímavom a neobyčajne príťažlivom prostredí nedaľeko vstupu do Račkovej a Jamníckej doliny. Návštevníci tu nájdu ideálne podmienky pre vychádzky aj náročnejšie túry do vrcholov a dolín Západných Tatier.


Okolie ATC je bohaté na lesné plody a hríby. Pre zdatnejších turistov sú pomerne blízko aj Vysoké Tatry s možnosťou vysokohorských túr. Na svoje si prídu aj milovníci cykloturistiky.


V blízkosti ATC sa nachádza Múzeum liptovskej dediny s ukážkami ľudových remesiel a bohatým program, krytý bazén v hoteli Permon, termálne kúpaliská v Liptovskom Jáne, Bešeňovej a najväčší aquapark na Slovensku Tatralandia. Vo voľnom čase môžete navštíviť Demänovské jaskyne. V blízkosti ATC sa nachádza minerálny prameň.

Ubytovanie
Kapacita ubytovania je 80 stanov t.j. 320 osôb, 20 caravanov s možnosťou pripojenia na elektrický prúd.
K dispozícii je kuchynka a zrekonštruované toalety so sprchami. Turistická ubytovňa Jakubiná ponúka ubytovanie pre 44 osôb v 3 a 4 posteľových izbách a Chata Fialka disponuje lôžkami pre 20 osôb.

Stravovanie
Reštaurácia s novovybudovaným kozubom, ktorý vytvára tepelnú pohodu a denný bar s terasou uspokojí svojím sortimentom a kvalitou každého návštevníka. Počas letných mesiacov je v prevádzke bufet, ktorý ponúka predaj základného sortimentu. 


V areáli ATC je tiež k dispozícii detské ihrisko a altánok s možnosťou opekania.


V prevádzke od 01.mája - 22.septembra 2013
1/2 penzia: 10 €/osoba
celodenná penzia: 15 €/osoba
obedové menu: 3,3 €/osoba

POČASIE


°C

/

Vyhľadať v okolí:

Kde spať? Kde jesť a piť? Čo vidieť a zažiť?