Úvodná stránka -> Lyžovanie -> Najvýznamnejšie akcie a festivaly v regióne

Ski & Bike Park Ružomberok - Malinô Brdo

 

Ski & Bike Park Ružomberok - Malinô Brdo , Hrabovská cesta 1679/31, 034 01 Ružomberok
info@skipark.sk
http://www.skipark.sk
tel: +421 44 432 26 06

Zľava s Liptov Region Card!
Viac info o zľave a karte...

Stredisko sa nachádza na úbočiach Veľkej Fatry, v nadmorskej výške 545 až 1209 m n.m., vzdialené iba 2 km od centra mesta Ružomberok. Ideálne miesto na rodinnú lyžovačku! Zalyžujte si na 12 km zjazdových tratiach, využite 8-miestnu kabínkovú alebo 4-sedačkovú lanovku, 2 lyžiarske vleky a 4 vleky pre začiatočníkov a deti. Prepravná kapacita 8 500 osôb/hod. K dispozícii sú aj trasy na bežecké lyžovanie, skialpinizmus, pre snowboardistov Snow park Malinô Brdo. Samozrejmosťou sú služby lyžiarskej školy, požičovňa, skiservis.(Zobraziť viac)

Stredisko sa nachádza na úbočiach Veľkej Fatry, v nadmorskej výške 545 až 1209 m.n.m., vzdialené iba 2 km od centra mesta Ružomberok. Vstupnou bránou do strediska je mestská časť Hrabovo (vzdialené od centra mesta iba 1 km). Z Hrabova vedie na Malinô Brdo moderná 8-miestna kabínová lanovka, dlhá 1770 m, ktorá za hodinu prepraví 1500 osôb. Priamo v centre strediska sa nachádza 4-sedačková lanovka, 2 lyžiarske vleky a 4 vleky pre začiatočníkov a deti. V stredisku je k dispozícii 12 km zjazdových tratí, najdlhšia z nich meria až 3 900 m, prekoná výškový rozdiel 698 m.


Snow park Malinô Brdo je vhodný pre snowboardistov ako aj lyžiarov-freestylistov, snowtubing-jazda na špeciálnych gumových pneumatikách, trasy pre bežecké lyžovanie a skialpinizmus, požičovňa lyžiarskej a snowboardovej výstroje.

Počas letnej sezóny môžete využit 8 - miestnu kabínkovú lanovku, ktorou sa vyveziete priamo do strediska na Malinô Brdo. Okolie strediska ponúka výborné možnosti pre turistiku cykloturistiku, navštíviť môžete atraktívne destinácie ako je drevená obec Vlkolínec(UNESCO) či podniknúť túru po hrebeni Veľkej Fatry smerom na Smrekovicu. Pre milovníkov adrenalínu sú k dispozícii trasy pre horské terénne kolobežky, vyznavači zjazdového bicyklovania si určite prídu na svoje v top bike parku na Slovensku.
BIKE PARK Malinô Brdo – 8 zjazdových tratí rôznych stupňov náročnosti, požičovňa špeciálnych zjazdárskych horských bicyklov, požičovňa kolobežiek, pekné prostredie Hrabovskej doliny a malej vodnej nádrže, turistika vo Veľkej Fatre, odporúčame fotoaparát!

POČASIE


°C

/

Vyhľadať v okolí:

Kde spať? Kde jesť a piť? Čo vidieť a zažiť?