Úvodná stránka -> Lyžovanie -> Kalendár akcií

JASNÁ NÍZKE TATRY

 

JASNÁ NÍZKE TATRY, Demänovská Dolina 72, 031 01 Liptovský Mikuláš, Slovensko
info@jasna.sk
http://www.jasna.sk
tel: +421 44 5591 505, +421 907 88 66 44
fax: +421 44 5591 511

Zľava s Liptov Region Card!
Viac info o zľave a karte...

Lyžiarske stredisko Jasná prichádza v zimnej sezóne s viacerými novinkami. Lyžovačka v Nízkych Tatrách bude bohatšia o ďalší rozmer. Ten uľahčí nielen prepravu na svahoch novou lanovkou „Lúčky“ a novým nástupným bodom do Jasnej, či parkoviskom Krupová, ale aj samotným nákupom skipasov cez internet. O nový zážitok priamo z Chopku sa v zime postará ikonická stavba Rotunda s nezameniteľným výhľadom na Nízke Tatry, Horehronie, Západné Tatry i Chočské vrchy.(Zobraziť viac)

Jasná Nízke Tatry je najväčšia lyžiarska aréna s výbornými podmienkami pre zimné športy na severnej aj južnej strane Chopku. Ponúka nekonečné možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu na 45 km zjazdoviek. Vybudovaním komfortného prepojenia oboch strán Chopku lanovkami začala nová éra lyžovania na Slovensku. 


NESTOJTE V RADE, NAKUPUJTE SKIPASY CEZ INTERNET!  

Zažite opäť lepšiu lyžovačku v JASNEJ. V zimnej sezóne 2013/14 vás privíta panoramatická reštaurácia ROTUNDA s ubytovaním na Chopku, nová 6-sedačková lanovka Lúčky, nové kilometre zasnežovaných zjazdoviek, pohodlná lyžovačka na oboch stranách Chopku vďaka najmodernejším lanovkám Funitel a 15-miestnej kabíny, zrekonštruovaný hotel Srdiečko, jedinečná gurmánska reštaurácia Von Roll či kongresové centrum hotela Grand. 

Hitom je internetový obchod GOPASS e-shop, v ktorom si môžete kúpiť cenovo najvýhodnejšie skipasy z pohodlia hotelovej izby. Nestojte v rade v pokladni, ale choďte z hotela rovno na svah. Pýtajte si u svojho ubytovateľa karty LIPTOV CARD a GOPASS a nakupujte skipasy za najvýhodnejšie ceny na stránke www.gopass.sk/regio.

Prepravná kapacita lanoviek a vlekov v stredisku je takmer 30 000 osôb za hodinu. Moderný zasnežovací systém až na vrchol Chopku poskytuje garanciu výbornej lyžovačky minimálne 5 mesiacov v roku. Milovníci divokej jazdy si prídu na svoje v mnohých freeridových zónach a v skvelom snow parku. Pre deti je k dispozícii veľká detská aréna MAXILAND a dospelých očarí aj unikátny klub Happy End, ktorý je ikonou nočného života v regióne.


HIT LETA S RODINOU NA CHOPOK 2024 m n. m.

Chopok v Nízkych Tatrách sa v lete mení z lyžiarskeho strediska na turistický kopec. Už počas letnej sezóny 2013 sa na druhý najvyšší vrchol Nízkych Tatier CHOPOK (2024 m n.m.) dopravíte z liptovskej strany pohodlne lanovkami a môžete si vychutnávať turistické prechádzky po hrebeni aj nezabudnuteľné výhľady na končiare TatierPríďte sa previezť najmodernejšou kabínkovou lanovkou na Slovensku Funitel, výťahom na koľajniciach Twinlier, či sedačkovými lanovkami.

V Demänovskej doline nájdete aj svetoznáme jaskyne - Demänovskú jaskyňu Slobody a ľadovú jaskyňu, či najväčšie prirodzené jazero Nízkych Tatier - Vrbické pleso.

GIANT BIKE PARK poskytuje kvalitné podmienky na tréning a rozvoj zručností profesionálnych jazdcov aj zábavné jazdy pre menej skúsených, rekreačných cyklistov. Návštevníci môžu vyskúšať paragliding, lanový park, detský program Dračí poklad, tiež využiť služby TATRY MOTION - požičovňu bicyklov, kolobežiek, športové obchody, turistických sprievodcov, nordic walking, skalolezenie.

TATRY MOTION - profesionálny servis lyží a snowboardov; požičovne priamo na svahu pri nástupných staniciach lanoviek; lyžiarska, snowboardová a freeridová škola pre klientov každej výkonnosti a veku; najväčšia lyžiarska škôlka a aréna pre začiatočníkov... Každý si príde na svoje v novej modernej shopping zóne so značkovým oblečením a doplnkami s celkovou rozlohou 1.565 m².
POČASIE


°C

/

Vyhľadať v okolí:

Kde spať? Kde jesť a piť? Čo vidieť a zažiť?