Úvodná stránka -> Kde jesť a piť ->

Poklad draka Demiána

 

Poklad draka Demiána, http://

O Demänovskej doline sa oddávna povrávalo, že skrýva mnoho drahocenných pokladov. Nikto sa k nim však neodvážil dostať, pretože ich vraj stráži drak. Aká je pravda?(Zobraziť viac)

O Demänovskej doline sa oddávna povrávalo, že skrýva mnoho drahocenných pokladov. Nikto sa k nim však neodvážil dostať, pretože ich vraj stráži drak. Aká je pravda? Lesným strážcom chrániacim poklady celej Demänovskej doliny je milý kamarátsky

DRAK DEMIÁN, ktorý sa s vami rád o poklad podelí. Pripravte sa na putovanie po Demiánových stopách. Netreba sa ničoho báť, pri putovaní spoznáte tajomstvá horskej prírody a zabavíte sa s vaším novým kamarátom - legendou Demänovskej doliny. Drak Demián vás určite odmení!

Stačí postupovať podľa mapy pokladu, ktorú si vyzdvihnete pri pokladniach na Záhradkách a Bielej Púti a v pokladni lanovky Chopok Juh. V mape nájdete indície, kde je umiestnená každá z ôsmych zaujímavých úloh, ktoré si drak Demián pre vás pripravil. Správnu odpoveď si zaznačte do mapy. Urobte si turistickú prechádzku v Jasnej, prežijete hravý a zábavný deň v prírode spolu s novým kamarátom.

Ak vylúštite aspoň TRI ZÁHADY v mape, odmena vás neminie! 

Tú si môžete vyzdvihnúť v INFOCENTRE na Bielej Púti alebo v pokladni lanovky CHOPOK JUH

Okrem lúštenia záhad na vás čakajú aj detské atrakcie:

  • nafukovací hrad
  • trampolína
  • drevené vyrezávané sochy zvierat z Nízkych Tatier
  • pieskovisko

V prevádzke sú denne moderné lanovky i Giant Bike Park aj  pre menej skúsených, rekreačných cyklistov a rodiny s deťmi. Užite si nádhernú prírodu a vychutnajte výhľady. Príjemné posedenie čaká na peších turistov v aprés baroch a reštauráciách.
Prajeme vám veľa zábavy!

POČASIE


°C

/

Vyhľadať v okolí:

Kde spať? Kde jesť a piť? Čo vidieť a zažiť?