Úvodná stránka -> Kde jesť a piť ->

Reštaurácia Poľovník

 

Reštaurácia Poľovník, Demänovská dolina
hotelbystrina@hotelbystrina.sk
http://www.hotelpolovnik.ubytovanievjasnej.sk/restauracia.html
tel: +421 44 5548 163

Reštaurácia Poľovník je zariadená v príjemnej atmosfére pripomínajúcej pravú poľovnícku izbu alebo menšie poľovnícke múzeum.(Zobraziť viac)

Reštaurácia Bystrina a Koliba Bystrina je súčasťou areálu hotela Poľovník.

V tejto reštaurácii a kolibe Vám ponúkame posedenie nielen v štýlovej atmosfére slovenskej koliby ale aj posedenie v príjemnom prostredí moderne zariadenej reštaurácie. Počas letnej sezóny je k dispozícii letná terasa a pre Vaše malé ratolesti je v areáli prístupné detské ihrisko.

Či už máte chuť na pečené bravčové koleno a rebrá, steaky, pečené kurča a iné jedlá pripravované na otvorenom ohni alebo Vás oslovia bryndzové pirohy a halušky, vyprážané mäsové pirohy z našej ponuky slovenskej kuchyne, alebo dávate prednosť jedlám z hydiny, rýb a iným našim špecialitám, toto všetko Vám s radosťou pripravíme.

V mesiacoch september – december každoročne ponúkame husacie hody. V jedálnom lístku nájdete husaciu polievku, pečenú hus, husaciu pečienku, domáce lokše a iné maškrty. V prípade záujmu vieme zabezpečiť cigánsku alebo ľudovú hudbu. 

O Vaše pohodlie sa postará ochotný a ústretový personál, ktorý Vám veľmi rád spríjemní rodinné oslavy, posedenia s priateľmi, rôzne firemné akcie, prípadne svadobnú hostinu.

POČASIE


°C

/

Vyhľadať v okolí:

Kde spať? Kde jesť a piť? Čo vidieť a zažiť?