Úvodná stránka -> Kde jesť a piť

Kde jesť a piť - Okolie Skalka

BAR & RESTAURANT Route66

BAR & RESTAURANT Route66 sa nachádza neďaleko centra mesta Liptovský Mikuláš v blízkosti shoping centra Billa, kde je k dispozícii parkovisko a sieť obchodov. Je rozdelená na prízemie s barom, reštauráciou a letnou terasou a poschodie, ktoré je prispôsobené pre "živé koncerty" a stretnutia. (Zobraziť viac)

Cukráreň VERONIKA

(Zobraziť viac)

St. Nicolaus Distillery Shop

Využite výhodný nákup liehovín, vína a nealko nápojov v novootvorenej predajni v Liptovskom Mikuláši. (Zobraziť viac)

C&C CAFE COCKTAIL

Spojením pravého talianskeho espressa a množstva koktailov bol vytvorený moderný európsky koktailový bar, ktorý ponúka lahodnú kávu, širokú ponuku alko a nealko nápojov a kvalitné vína v štýlovom prostredí kaviarne. (Zobraziť viac)

Music hotel*** & cafe Bonifác

Music hotel & caffee Bonifác sa nachádza priamo v historickom centre Liptovského Mikuláša. Je štartovacím bodom pre zážitky spojené so športom, kultúrou či spoznávaním Liptova. Od nás je naozaj všade blízko. Nájdete nás jednoducho. Stačí ísť za príjemnou hudbou a podmanivou vôňou kávy. (Zobraziť viac)

Slovenská reštaurácia

Slovenská reštaurácia je situovaná v centre mesta Liptovský Mikuláš, neďaleko nákupného centra Billa. Príjemné chvíle strávené v štýlovo zariadenej slovenskej reštaurácií s kulisou reprodukovanej ľudovej hudby. (Zobraziť viac)

Reštaurácia Tempo Tatry

Štýlová reštaurácia sa nachádza na okraji obce Pribylina. Hosťom je k dispozícii bar, salónik, krytá letná terasa, záhradný gril, sauna, minifitnes a futbalový stôl. (Zobraziť viac)

Reštaurácia Strachanovka

Strachanovka Vám ponúka extrakt všetkého slovenského. Tradičnú slovenskú kuchyňu obohatenú o liptovské špeciality si môžete vychutnať v útulnej reštaurácii s detským kútikom a letnou terasou. (Zobraziť viac)

    POČASIE


    °C

    /