Úvodná stránka -> Čo vidieť a zažiť ->

Snowpark - Villa Betula

 

Snowpark - Villa Betula, Brnice 166, Liptovská Sielnica
villabetula@villabetula.sk
http://www.villabetula.sk
tel: +421 44 559 84 64

Zľava s Liptov Region Card!
Viac info o zľave a karte...

Detský lyžiarsky vlek s umelým zasnežovaním. Mierny svah so širokou zjazdovkou je ideálny pre najmladších lyžiarov, ktorí sa chcú naučiť lyžovať, alebo by sa radi v zjazdovom lyžovaní zdokonalili. Vlek je mimo veľkých, rušných a často aj nebezpečných lyžiarskych stredísk, takže najmenší sa tu môžu spúšťať bez obáv a ohrozenia.(Zobraziť viac)

Detský lyžiarsky vlek s umelým zasnežovaním. Mierny svah so širokou zjazdovkou je ideálny pre najmladších lyžiarov, ktorí sa chcú naučiť lyžovať, alebo by sa radi v zjazdovom lyžovaní zdokonalili. Vlek je mimo veľkých, rušných a často aj nebezpečných lyžiarskych stredísk, takže najmenší sa tu môžu spúšťať bez obáv a ohrozenia.


Veľké dobrodružstvo, veľa srandy a zdravý adrenalín zažijú aj pri jazde na snowtubingových kolesách. Menej náročnejším návštevníkom požičiame sánky, boby alebo klasický lopár. Naša zjazdovka je osvetlená, takže zábava na svahu sa so zapadajúcim slniečkom zďaleka nekončí.

Ak deti sánkovanie a lyžovanie prestane baviť, nemusíte pre ne hľadať novú atrakciu. Spoločnosť im môžu robiť obyvatelia našej maličkej zoologickej záhrady, ktorá je vzdialená od vleku len pár krokov. A po vyčerpávajúcom pobytu na čerstvom vzduchu vás radi obslúžime v našej reštaurácii pri teplúčko krbu, kde Vám ponúkneme lahodné špeciality našej kuchyne, bylinkový čaj alebo horúcu čokoládu.

POČASIE


°C

/

Vyhľadať v okolí:

Kde spať? Kde jesť a piť? Čo vidieť a zažiť?