Úvodná stránka -> Čo vidieť a zažiť -> Pre rodiny

Pre rodiny

Aquapark Tatralandia

Užite si aj Vy skutočný tropický svet v srdci Tatier, ktorý Vám zaručí nové, originálne zážitky. Zaplávajte si alebo šnorchlujte v unikátnych bazénoch s čírou, termálnou alebo ozajstnou slanou morskou vodou  s pohľadom na podmorský svet. Zažite spolu so svojimi najmenšími námornícke dobrodružstvá na drevenej pirátskej lodi v reálnej veľkosti. Vďaka stabilnej teplote 32°C a živej exotickej flóre poskytuje Tropical Paradise svojim návštevníkom prímorskú atmosféru v každom počasí, počas celého roka. Navyše špeciálna strešná fólia ponúka nielen úžasný výhľad na scenériu Tatier, ale aj možnosť opaľovania sa priamo pod strechou. (Zobraziť viac)

Adventure golf

Adventure golf je nová a príjemná zábava pre celá rodinu, ako aj obľúbený rekreačný a profesionálny šport. Je to v podstate klasický golf zmenšený do veľkosti minigolfových dráh. (Zobraziť viac)

TERMAL RAJ Liptovský Ján

Letné termálne kúpalisko sa nachádza v areáli Hotela Sorea Máj*** v krásnej scenérii Národného parku Nízke Tatry pri vstupe do Jánskej doliny. (Zobraziť viac)

GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ

Celoročný areál ponúka svojim hosťom ubytovanie v hoteloch 4* a kúpanie v zime aj v lete, v geotermálnej alebo priezračnej vode. Termálna voda má blahodarný vplyv na pohybové a dýchacie ústrojenstvo a na psychiku (vďaka prvku lítium), priaznivé kozmetické účinky. Skutočným klenotom areálu je Wellness & Spa so sústavou 5 sáun, ochladzovacieho bazéna, whirlpoolu, tepidária, hydromasážnych spŕch a vodná masáž chodidiel. Pocit celkového uvoľnenia Vám prinesie Relax centrum so svojou širokou ponukou masáží. (Zobraziť viac)

Demänovská ľadová jaskyňa

Na pravej strane Demänovskej doliny a pod severnými svahmi Nízkych Tatier sa nachádza ďalšia verejnosti prístupná jaskyňa - Demänovská ľadová jaskyňa. Atraktívna a turistami vyhľadávaná ľadová jaskyňa je jednou z prvých známych jaskýň na svete. (Zobraziť viac)

Tarzania - lanový park Hrabovo

TARZANIA Hrabovo sa nachádza v blízkosti nástupnej stanice lanovky na Malinô Brdo neďaleko od centra Ružomberka. (Zobraziť viac)

Tarzania - lanový park Jasná

TARZANIA Jasná sa nachádza v Jasnej pod Chopkom, v blízkosti hotela Ostredok a približne 200m od Hotela Grand. (Zobraziť viac)

Múzeum v Smrečanoch

Múzeum, stála expozícia je od augusta 2010 otvorená v nových priestoroch - budova vedľa gotického kostola Obetovania Pána (Katolícky kostol). (Zobraziť viac)

JÁNOŠÍK - 300. ROKOV LEGENDY

Prečo obesili Jánošíka za rebro, je pravda, že mu pod nohy podhodila hrach stará žena a naozaj rozdelil nazbíjané peniaze chudobe?V Liptove sa rozhodli vyvrátiť mýty a zverejniť pravdu o živote legendy slovenských dejín. (Zobraziť viac)

Letná horská bobová dráha Žiarce

Adrenalínová jazda po jednorúrovej dráhe dlhej 1000 m s prevýšením 113 m, 16-timi zákrutami a 6-timi terénnymi vlnami v špeciálne navrhnutých bobách pre jednu osobu + dieťa do 6 rokov.  (Zobraziť viac)

CESTA ZA DOBRODRUŽSTVOM v regióne LIPTOV - LETO 2013

Projekt "CESTA ZA DOBRODRUŽSTVOM v regióne Liptov" bol k 31.8.2013 ukončený. Vydajte sa na dobrodružný výlet po regióne Liptov, ktorý sa aj vďaka čarovnej karte LIPTOV Region Card stane pre Vás nevšedným zážitkom! Výlety lanovkami na kopce pod šírim nebom, objavovanie podzemného sveta jaskýň, návšteva historických hradov alebo skanzenov, adrenalínová jazda na bobovej dráhe alebo štvorkolkách, splavovanie divokej rieky, zdolávanie prekážok v lanovom parku, romantický výlet na koči alebo popoludnie na piknikovej lúke a ďalšie možnosti zábavy s atraktívnymi zľavami – s LIPTOV Region Card. Stačí si vybrať a vyskúšať 5 ľubovoľných aktivít a za Vašu odvahu a vytrvalosť Vás odmeníme darčekom - sériou regionálnych produktov!   (Zobraziť viac)

Výlet na koči ťahanom koňmi Čutkovskou dolinou

Vydajte sa s nami na výlet po nádhernej Čutkovskej doline a vychutnajte si spolu s rodinou a priateľmi výlet na koči ťahanom koňmi.  (Zobraziť viac)

PERMONÍKOVO - Medvedia štôlňa Žiarska dolina

Jediné sprístupnené staré banské dielo na Liptove. Zážitok, na ktorý budete dlho spomínať.  (Zobraziť viac)

Požičovňa člnkov – Hrabovská dolina

Pozývame všetkých na romantické člnkovanie na jazere Hrabovo, kde sú pre Vás pripravené nové veslice pre 4 osoby.  (Zobraziť viac)

Lukostreľba Čutkovo

Príďte si vyskúšať krásny šport do krásneho prostredia malebnej rozprávkovej Čutkovskej doliny pri Ružomberku.  (Zobraziť viac)

Poklad draka Demiána

O Demänovskej doline sa oddávna povrávalo, že skrýva mnoho drahocenných pokladov. Nikto sa k nim však neodvážil dostať, pretože ich vraj stráži drak. Aká je pravda? (Zobraziť viac)

Rodinný splav Váhu a dobrodružná jazda na terénnom vozidle

Vezmite svoje deti alebo priateľov na super zážitkový splav rieky Váh spojený s dobrodružnou jazdou na terénnom vozidle Land Rover popod Skladanú skalu.  (Zobraziť viac)

LEZECKÁ STENA - Hotel SKI & FUN Jasná

Otestujte svoje lezecké schopnosti, zažite adrenalín na boulderingovej stene a strávte príjemné chvíle v hoteli Ski & Fun.  (Zobraziť viac)

Trasa č. 1 - PO CESTÁCH DOBRÝCH PASTIEROV

Ružomberok – Biely Potok – Vlkolínec – Vtáčnik – Malinô Brdo - Sidorovo – Kalvária – Ružomberok (Zobraziť viac)

Trasa č. 3 – KELTSKÉ PUTOVANIE

Bešeňová – Bešeňovské travertíny - Potok – Bobrovník – Tvarožná – Havránok – priehradný múr – Vlachy - Vlašky - Bešeňová (Zobraziť viac)

Trasa č. 7 – OKOLÍM MALEBNÉHO LIPTOVA

Tatralandia – Liptovský Trnovec – Liptovská Sielnica – Liptovské Matiašovce – Vodopád - Bobrovecká vápenica – Bobrovec – Liptovská Ondrašová – Tatralandia (Zobraziť viac)

Ski & Bike Park Ružomberok - Malinô Brdo

Stredisko sa nachádza na úbočiach Veľkej Fatry, v nadmorskej výške 545 až 1209 m n.m., vzdialené iba 2 km od centra mesta Ružomberok. Ideálne miesto na rodinnú lyžovačku! Zalyžujte si na 12 km zjazdových tratiach, využite 8-miestnu kabínkovú alebo 4-sedačkovú lanovku, 2 lyžiarske vleky a 4 vleky pre začiatočníkov a deti. Prepravná kapacita 8 500 osôb/hod. K dispozícii sú aj trasy na bežecké lyžovanie, skialpinizmus, pre snowboardistov Snow park Malinô Brdo. Samozrejmosťou sú služby lyžiarskej školy, požičovňa, skiservis. (Zobraziť viac)

Trasa č. 8 – PO STOPÁCH TATRANSKÝCH SVIŠŤOV

Jasná – Demänovská jaskyňa slobody – Vrbické Pleso – Luková – Chopok – Kamenná chata – Hrebeň a späť (Zobraziť viac)

Trasa č. 12 – ZA POZNANÍM REMESIEL

Vavrišovo – Pribylina – Múzeum liptovskej dediny – železnička (lokomotíva)- Račkova dolina a späť (Zobraziť viac)

Región Liptov

Liptov je slovenskou turistickou destináciou číslo jeden v zime aj lete a „zelená“ aréna plná prírodných krás, adrenalínu, aquaparkov a zábavy, živého folklóru a tradície, ako aj histórie, kultúry a jedinečnej gastronómie. (Zobraziť viac)

    POČASIE


    °C

    /