Úvodná stránka -> Čo vidieť a zažiť -> Divadlá

GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ

 

GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ, 034 83 Bešeňová 136, Slovensko
info@ginoparadise.sk
http://www.ginoparadise.sk
tel: +421 44 4307 708

Zľava s Liptov Region Card!
Viac info o zľave a karte...

Celoročný areál ponúka svojim hosťom ubytovanie v hoteloch 4* a kúpanie v zime aj v lete, v geotermálnej alebo priezračnej vode. Termálna voda má blahodarný vplyv na pohybové a dýchacie ústrojenstvo a na psychiku (vďaka prvku lítium), priaznivé kozmetické účinky. Skutočným klenotom areálu je Wellness & Spa so sústavou 5 sáun, ochladzovacieho bazéna, whirlpoolu, tepidária, hydromasážnych spŕch a vodná masáž chodidiel. Pocit celkového uvoľnenia Vám prinesie Relax centrum so svojou širokou ponukou masáží.(Zobraziť viac)

Celoročný areál GINO PARADISE Bešeňová je založený na využívaní geotermálnej energie a ponúka oddych a zábavu v prekrásnom prostredí Chočských vrchov s nádherným výhľadom na Nízke a Západné Tatry. V areáli je k dispozícii 7 vonkajších bazénov s geotermálnou vodou, 1 vonkajší antikorový bazénov s čírou ohrievanou vodou, 3 vnútorné antikorové bazény s priezračnou vodou, 1 vnútorný  tobogan z antikora, átrium s 2 vírivkami pod holým nebom a wellness s komplexom 5 sáun.

Celoročne otvorená adrenalínová zóna zahŕňa toboganovú vežu so 6 toboganmi, bazén s vlnobitím a detský bazén s atrakciami. Teplota vody v bazénoch má teplotu od 36 °C do 40 °C.

GINO PARADISE Bešeňová je ideálne miesto na načerpanie stratenej energie a vitality. Doprajte si dokonalý relax po lyžovačke. 

TIP: Neopakovateľnú atmosféru celkového uvoľnenia a wellness služieb vytvára Wellness & Spa. Čaká na Vás čarovný svet vôní v komplexe 5 sáun (mentolová, fínska, rímska, bylinková a soľná), príjemných tónov hudby a vyhrievané kreslo z 24-karátového zlata.

Vidíme sa v Bešeňovej ...


POČASIE


°C

/

Vyhľadať v okolí:

Kde spať? Kde jesť a piť? Čo vidieť a zažiť?