Úvodná stránka -> Čo vidieť a zažiť -> Kde jesť a piť

Aquapark Tatralandia

 

Aquapark Tatralandia, Ráztocká 21, 031 05 Liptovský Mikuláš
info@tatralandia.sk
http://www.tatralandia.sk/
tel: +421 915 834 644

Zľava s Liptov Region Card!
Viac info o zľave a karte...

Užite si aj Vy skutočný tropický svet v srdci Tatier, ktorý Vám zaručí nové, originálne zážitky. Zaplávajte si alebo šnorchlujte v unikátnych bazénoch s čírou, termálnou alebo ozajstnou slanou morskou vodou  s pohľadom na podmorský svet. Zažite spolu so svojimi najmenšími námornícke dobrodružstvá na drevenej pirátskej lodi v reálnej veľkosti. Vďaka stabilnej teplote 32°C a živej exotickej flóre poskytuje Tropical Paradise svojim návštevníkom prímorskú atmosféru v každom počasí, počas celého roka. Navyše špeciálna strešná fólia ponúka nielen úžasný výhľad na scenériu Tatier, ale aj možnosť opaľovania sa priamo pod strechou.(Zobraziť viac)

Leto v každom počasí

Užite si aj Vy skutočný tropický svet v srdci Tatier, ktorý Vám zaručí nové, originálne zážitky. Zaplávajte si alebo šnorchlujte v unikátnych bazénoch s čírou, termálnou alebo ozajstnou slanou morskou vodou  s pohľadom na podmorský svet.

Zažite spolu so svojimi najmenšími námornícke dobrodružstvá na drevenej pirátskej lodi v reálnej veľkosti. Vďaka stabilnej teplote 32°C a živej exotickej flóre poskytuje Tropical Paradise svojim návštevníkom prímorskú atmosféru v každom počasí, počas celého roka. Navyše špeciálna strešná fólia ponúka nielen úžasný výhľad na scenériu Tatier, ale aj možnosť opaľovania sa priamo pod strechou.

Návštevníci Aquaparku majú v lete k dispozícii 14 bazénov a 28 toboganov. V bazénoch si môžete vybrať číru alebo termálnu vodu s teplotou do 38 °C.

Počas celého roka je otvorených 9 bazénov s množstvom vodných atrakcií.
V lete sa deti aj dospelí môžu osviežiť v 5 letných bazénoch s čírou vodou. Milovníkom rýchlej jazdy a vzrušenia sa o zábavu postará 7 celoročných a 21 letných toboganov a šmýkačiek. Nájdete medzi nimi aj najdlhší (Anakonda) a najstrmší (Free Fall) tobogan na Slovensku, jediné tobogany so svetelnou LED show (Rainbow a Galaxy) na Slovensku, v Čechách a v Poľsku, najdlhší raftovací tobogan s vodným vírom v Strednej Európe (Tornádo), jedinú raftovaciu U-rampu na Slovensku, v Čechách a Poľsku ako aj Slovenskú supernovinku - raftovací tobogan pre tri osoby sediace oproti sebe (Trio).

Milovníci relaxu si na svoje prídu v Keltskom saunovom svete (komplex 17 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr) a vo Wellness Paradise (komplex masáží, kúpeľov, zábalov a iných liečebných aj relaxačných procedúr).

Funpark Tatralandia - najväčší zábavný areál na Slovensku a v Poľsku návštevníkov privíta jedinečnou programovou show s množstvom hereckých a kaskadérskych výkonov. Počas letnej sezóny otvorené denne. V mimosezóne v prevádzke po rezervácii pre firemné akcie.

POČASIE


°C

/

Vyhľadať v okolí:

Kde spať? Kde jesť a piť? Čo vidieť a zažiť?