Úvodná stránka -> Čo vidieť a zažiť

Čo vidieť a zažiť - Okolie Vodné mlyny - Oblazy

Snowpark - Villa Betula

Detský lyžiarsky vlek s umelým zasnežovaním. Mierny svah so širokou zjazdovkou je ideálny pre najmladších lyžiarov, ktorí sa chcú naučiť lyžovať, alebo by sa radi v zjazdovom lyžovaní zdokonalili. Vlek je mimo veľkých, rušných a často aj nebezpečných lyžiarskych stredísk, takže najmenší sa tu môžu spúšťať bez obáv a ohrozenia. (Zobraziť viac)

HippoClub

Pre majiteľov koní poskytujeme moderné priestory pre ustajnenie jazdeckých koní. Pre záujemcov, ktorí by si radi zajazdili poskytujeme aj kurzy jazdenia. (Zobraziť viac)

Liptovská Mara

Pri prechádzaní Liptovom po ceste vedúcej z Liptovského Mikuláša do Ružomberka nemožno prehliadnuť obrovskú vodnú plochu - Liptovskú Maru, tzv. Liptovské more. Podľa objemu zadržanej vody ide o najväčšiu vodnú nádrž na Slovensku. (Zobraziť viac)

Mustang Arena - Villa Betula

Resort Villa Betula ponúka návštevníkom širokú paletu baby friendly služieb od jazdenia na koni vo voľnej prírode a v krytej hale cez po detský lyžiarsky vlek s umelým zasnežovaním a snowtubingom, až po zážitkovú gastronómiu v prvotriednej reštaurácii s exkluzívnou vinotékov a profesionálnym someliérom. (Zobraziť viac)

    POČASIE


    °C

    /