Úvodná stránka -> Aquaparky -> Turistické atrakcie

Turistické atrakcie

CESTA ZA DOBRODRUŽSTVOM v regióne LIPTOV - LETO 2013

Projekt "CESTA ZA DOBRODRUŽSTVOM v regióne Liptov" bol k 31.8.2013 ukončený. Vydajte sa na dobrodružný výlet po regióne Liptov, ktorý sa aj vďaka čarovnej karte LIPTOV Region Card stane pre Vás nevšedným zážitkom! Výlety lanovkami na kopce pod šírim nebom, objavovanie podzemného sveta jaskýň, návšteva historických hradov alebo skanzenov, adrenalínová jazda na bobovej dráhe alebo štvorkolkách, splavovanie divokej rieky, zdolávanie prekážok v lanovom parku, romantický výlet na koči alebo popoludnie na piknikovej lúke a ďalšie možnosti zábavy s atraktívnymi zľavami – s LIPTOV Region Card. Stačí si vybrať a vyskúšať 5 ľubovoľných aktivít a za Vašu odvahu a vytrvalosť Vás odmeníme darčekom - sériou regionálnych produktov!   (Zobraziť viac)

JÁNOŠÍK - 300. ROKOV LEGENDY

Prečo obesili Jánošíka za rebro, je pravda, že mu pod nohy podhodila hrach stará žena a naozaj rozdelil nazbíjané peniaze chudobe?V Liptove sa rozhodli vyvrátiť mýty a zverejniť pravdu o živote legendy slovenských dejín. (Zobraziť viac)

Výlet na koči ťahanom koňmi Čutkovskou dolinou

Vydajte sa s nami na výlet po nádhernej Čutkovskej doline a vychutnajte si spolu s rodinou a priateľmi výlet na koči ťahanom koňmi.  (Zobraziť viac)

Požičovňa člnkov – Hrabovská dolina

Pozývame všetkých na romantické člnkovanie na jazere Hrabovo, kde sú pre Vás pripravené nové veslice pre 4 osoby.  (Zobraziť viac)

PERMONÍKOVO - Medvedia štôlňa Žiarska dolina

Jediné sprístupnené staré banské dielo na Liptove. Zážitok, na ktorý budete dlho spomínať.  (Zobraziť viac)

Poklad draka Demiána

O Demänovskej doline sa oddávna povrávalo, že skrýva mnoho drahocenných pokladov. Nikto sa k nim však neodvážil dostať, pretože ich vraj stráži drak. Aká je pravda? (Zobraziť viac)

    POČASIE


    °C

    /