Úvodná stránka -> Adrenalín

Adrenalín

Tarzania - lanový park Hrabovo

TARZANIA Hrabovo sa nachádza v blízkosti nástupnej stanice lanovky na Malinô Brdo neďaleko od centra Ružomberka. (Zobraziť viac)

Tarzania - lanový park Jasná

TARZANIA Jasná sa nachádza v Jasnej pod Chopkom, v blízkosti hotela Ostredok a približne 200m od Hotela Grand. (Zobraziť viac)

Letná horská bobová dráha Žiarce

Adrenalínová jazda po jednorúrovej dráhe dlhej 1000 m s prevýšením 113 m, 16-timi zákrutami a 6-timi terénnymi vlnami v špeciálne navrhnutých bobách pre jednu osobu + dieťa do 6 rokov.  (Zobraziť viac)

Areál vodného slalomu

Areál vodného slalomu v Liptovskom Mikuláši so štyrmi slalomovými traťami sa nachádza na južnom okraji mesta pri rieke Váh. Býva dejiskom viacerých významných domácich, ako aj medzinárodných a svetových pretekov vo vodnom slalome. (Zobraziť viac)

Bike World Jasná

ROCKY MOUNTAIN BIKE WORLD je moderný bike park situovaný v srdci Nízkych Tatier. Vďaka svojej rôznorodosti ponúka trate všetkých obtiažností. Využíva prírodné danosti spolu s drevenými prekážkami a terénnymi úpravami poskytuje kvalitné podmienky. (Zobraziť viac)

Rock Machine Bikepark - Malinô Brdo, Ružomberok

Jedinečný Bike Park s celkovou dĺžkou trás viac ako 10 km. (Zobraziť viac)

Lukostreľba Čutkovo

Príďte si vyskúšať krásny šport do krásneho prostredia malebnej rozprávkovej Čutkovskej doliny pri Ružomberku.  (Zobraziť viac)

Rodinný splav Váhu a dobrodružná jazda na terénnom vozidle

Vezmite svoje deti alebo priateľov na super zážitkový splav rieky Váh spojený s dobrodružnou jazdou na terénnom vozidle Land Rover popod Skladanú skalu.  (Zobraziť viac)

PROPAGANDA FREESTYLE PARK

Propaganda Freestyle park je prvý wakeboardový park v Liptove a zároveň jedinečný vodný vlek na Slovensku, kde si budú môcť jazdci užívať rovnú vodnú hladinu s dĺžkou 150 metrov a šírkou 30 metrov.  (Zobraziť viac)

LEZECKÁ STENA - Hotel SKI & FUN Jasná

Otestujte svoje lezecké schopnosti, zažite adrenalín na boulderingovej stene a strávte príjemné chvíle v hoteli Ski & Fun.  (Zobraziť viac)

    POČASIE


    °C

    /